Ook dit jaar organiseren wij weer de Alma-avonden voor u, in de maanden januari, februari, maart en april. We hopen op een aantal fijne lezingen en mooie muziek en dat u ervan mag genieten.
Vandaag de uitnodiging voor 15 januari:
De 1e Alma-lezing zal worden gehouden door Han Polman, onze voormalig commissaris van de koning. Hij zal een lezing houden over:
“Alles is politiek, maar politiek is niet alles”
(de rol van de Raad van State in onze democratische rechtsstaat)
De avond zal na de pauze muzikaal worden opgeluisterd door Marieke Brokamp, violiste.
Aanvang 20.00 uur in de beeldenzaal van de Schotse Huizen, Kaai 25 te Veere, na afloop is er een drankje en een hapje. De toegangsprijs voor deze avond bedraagt € 15,00. U kunt zich opgeven bij Harry Buiter, tel.no. 0652457509 of per e-mail: habui@icloud.com
Voorafgaand aan de lezing, om 18.00 uur, wordt weer een Veers’ menu geserveerd in Brasserie De Peperboom, Kapellestraat 11. U kunt zich tot en met dinsdag 13 januari hiervoor opgeven bij het restaurant, tel.no 501307 of per e-mail: info@peperboom.nl
De kosten voor het Veers’ menu zijn € 25,00.
Alvast een vooraankondiging voor de volgende avonden:
- 19 februari: Hannie Kool, het onderwerp “De Centrale Archieven Bijzondere Rechtspleging: openbaarheid en privacy”, De muziek wordt verzorgd door Margaretha Clement, pianiste.
- 19 maart: Dini Helmers, “ de roofvogels die op Walcheren broeden”.
- De muziek wordt verzorgd door Marieke Brokamp, violiste.
- 16 april: Kees Dogger, over “De Vier Werven, zorg voor het behoud van varend erfgoed aan beide zijden van de grens”. De muziek wordt verzorgd door Dorine van Dijk, Harpiste.
Namens de commissie voor de Alma-avonden,
Met hartelijke groet,
Aad Vos, Jan Paul Loeff en Harry Buiter
